Marta Kozłowiecka

Właścicielka salonu Strefy Piękna oraz centrum szkoleniowego w którym realizuje swoje pasje. Z zamiłowania wizażystka a od kilku lat w pełni poświęca się wykonywaniu makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny to jej pasja. Uwielbia wydobywać piękno kobiet stosując różne techniki pigmentacji zawsze jednak w sposób subtelny i delikatny. Swoje umiejętności doskonali w wielu szkoleniach i konferencjach z zakresu makijażu permanentnego oraz kosmetologii estetycznej.

II Wicemistrz na Międzynarodowych Mistrzostwach Makijażu Permanentnego w Dublinie w kategorii Brwi Ombre 2018 oraz II Wicemistrz w mistrzostwach Polski w Microblading 2017.

Z wyróżnieniem ukończyła szkołę makijażu permanentnego oraz mikropigmentacji medycznej. Certyfikowany linergistka, prelegentka na międzynarodowej konferencji makijażu permanentnego oraz licencjonowany trener Makijażu Permanentnego.

Wyróżniona międzynarodowym odznaczeniem Microblading & PMU World Association PRO ARTIST no. 166. To prestiżowy tytuł przyznawany nielicznym linergistom z całego świata za profesjonalizm i estetykę zawodową.

t | + 48 609 015 567
e |  kontakt@strefapiekna.net

0
Makijaż permanentny
0
Medycyna estetyczna
0
Szkolenia z zakresu pigmentacji
Oferta specjalna

Podaruj sobie odrobinę luksusu

Umów się na bezpłatne konsultacje