TwAc Eyes

Najmocniejsza i bezpieczna mezoterapia pod oczy, z pomocą której pozbędziesz się zmęczonego wyglądu. TwAc Eyes bezwzględnie zniszczy cienie pod oczami, nawilży i zwalczy drobne zmarszczki. Wygładzi i zliftinguje skórę pod oczami. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu!

TwAc to unikalny system wzmacniający do mezoterapii twarzy z efektem 3 składnikowym, powodującym lifting tkanek twarzy, rewitalizację oraz promienny wygląd skóry. Stymuluje wzrost i aktywność komórek, wspierając tym samym niezbędne nawodnienie skóry właściwej. Preparaty TwAc na bazie polinukleotydów nawilżają skórę, poprawiają jej koloryt, usuwają zmarszczki i przebarwienia.

POLINUKLEOTYDY stały się prawdziwą sensacją w świecie kosmetologii. Polinukleotydy to „cegiełki”, które pomagają odbudować skórę od środka poprzez zwiększenie produkcji kolagenu i aktywną stymulację wzrostu.

Efekty zabiegu:

– Stymuluje proces odbudowy.

– Przyspiesza proces ponownego nabłonkowania i bliznowacenia skóry.

– Pozwala na szybką i równomierną formację tkanki ziarninowej w obszarze rany.

– Zwiększa aktywność metaboliczną komórek.

– Potęguje nawilżający efekt kwasu hialuronowego.

– Tworzy skuteczną barierę dla wolnych rodników (chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi przez metabolity, ksenobiotyki, zmiany temperatury, itp.)

– Chroni przed promieniowaniem UVB