TERMOLIFTING RFRAX LIFT

 

Rfrax Lift to niechirurgiczny zabieg z wykorzystaniem fal radiowych RF dający efekt odmłodzenia skóry, spłycania blizn zanikowych i rozstępów poprzez odbudowę włókien kolagenowych. Jest alternatywą dla lasera frakcyjnego CO2 ze względu na porównywalne efekty, posiada jednak krótszy czas gojenia. Zabieg urządzeniem RFrax Lift oddziałuje na wszystkie warstwy skóry uruchamiając jej naturalne procesy naprawcze. Dzięki wyjątkowej precyzji działania możemy bardzo skutecznie.

 

Efekty zabiegu

RF frakcyjnej można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak pełny efekt będzie widoczny około 3 miesiące po zabiegu. W miejscu uszkodzonej tkanki powstanie nowa, młoda i jędrna skóra, posiadająca prawidłową budowę. Dzięki odbudowie kolagenu blizny, rozstępy ulegają znacznemu zmniejszeniu.

Nakłucie, jak i podgrzanie powoduje częściowe uszkodzenie struktury skóry, a to z kolei wywołuje silną stymulację do regeneracji. W miejscu zniszczonej tkanki powstaje nowa, która jest młoda i posiada prawidłową budowę. Efekty są bardzo dobre, w wielu przypadkach wręcz zaskakujące.

 

Wskazania do zabiegu

– lifting skóry twarzy, szyi, dekoltu ,brzucha

–  niwelowanie rozstępów i blizn

–  spłycenie zmarszczek, szczególnie w trudnych okolicach jak warga górna, pod oczami

–  poprawa gęstości i struktury skóry

– wzmacnia odporność tkanki łącznej, a także wymusza w niej procesy naprawcze, co przyczynia się       do jej intensywnej regeneracji.