RFRAX LIFT | radiofrekwencja mikroigłowa

Rfrax to niechirurgiczny zabieg z wykorzystaniem fal radiowych RF dający efekt odmłodzenia skóry, spłycania blizn zanikowych i rozstępów poprzez odbudowę włókien kolagenowych. Jest alternatywą dla lasera frakcyjnego CO2 ze względu na porównywalne efekty, posiada jednak krótszy czas gojenia. Zabieg urządzeniem RFrax oddziałuje na wszystkie warstwy skóry uruchamiając jej naturalne procesy naprawcze. Dzięki wyjątkowej precyzji działania możemy bardzo skutecznie.

EFEKTY

RF frakcyjnej można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak pełny efekt będzie widoczny około 3 miesiące po zabiegu. W miejscu uszkodzonej tkanki powstanie nowa, młoda i jędrna skóra, posiadająca prawidłową budowę. Dzięki odbudowie kolagenu blizny, rozstępy ulegają znacznemu zmniejszeniu.

Nakłucie, jak i podgrzanie powoduje częściowe uszkodzenie struktury skóry, a to z kolei wywołuje silną stymulację do regeneracji. W miejscu zniszczonej tkanki powstaje nowa, która jest młoda i posiada prawidłową budowę. Efekty są bardzo dobre, w wielu przypadkach wręcz zaskakujące.

WSKAZANIA

– lifting skóry twarzy, szyi, dekoltu ,brzucha

–  niwelowanie rozstępów i blizn

–  spłycenie zmarszczek, szczególnie w trudnych okolicach jak warga górna, pod oczami

–  poprawa gęstości i struktury skóry

– wzmacnia odporność tkanki łącznej, a także wymusza w niej procesy naprawcze, co przyczynia się do jej intensywnej regeneracji.

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa świetnie się sprawdza w liftingu skóry twarzy, szyi czy brzucha. Daje super efekty w niwelowaniu rozstępów Poza tym jest skuteczna w usuwaniu zmarszczek, szczególnie w trudnych okolicach, jak warga górna, pod oczami oraz blizn.

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa – niezwykle bezpieczna i skuteczna metoda silnej regeneracji skóry, to nowa technologia w medycynie estetycznej, polegająca na nakłuwaniu mikroigłami oraz ogrzewania tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej.

Badania wykazały, że ta technologia znakomicie sprawdza się w eliminacji różnego rodzaju defektów skóry. Obecnie frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa jest bardzo popularna, albowiem jest to niezwykle skuteczna i bezpieczna metoda terapeutyczna. Urządzenie jest najnowszej generacji, które posiada program do przeprowadzania zabiegów frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej.

Zabieg polega na nakłuwaniu i kontrolowanym ogrzaniu skóry, zarówno głębokość nakłuwania, jaki i czas oraz intensywność ogrzewania możemy dowolnie regulować, w zależności od okolicy ciała oraz rodzaju zmiany poddawanej leczeniu.