Neauvia Hydro Delux

Neauvia Hydro Deluxe to idealnie skomponowany produkt do biorewitalizacji skóry w okolicy oczu i twarzy. Pozwala uzupełnić powstające z wiekiem, jak  również i stylem życia, niedobory kwasu hialuronowego, które ujawniają się pod postacią drobnych zmarszczek, zasinień i „worków ‘’ pod oczami, bruzd,  coraz bardziej wiotkiej i przesuszonej skóry. Bazą produktu jest czysty kwas hialuronowy wraz z dodatkiem hydroksyapatytu wapnia i aminokwasów ( glicyny i proliny )

Kwas hialuronowy poprawia odżywienie i nawodnienie skóry poprzez wiązanie cząsteczek wody w jej głębokich warstwach. Z kolei hydroksyapatyt wapnia prowadzi do stymulacji procesu produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu poprawie ulega: gęstość, sprężystość, elastyczność skóry i jej świeży, zdrowy blask oraz uzupełniające skład produktu , wspomniane wyżej  aminokwasy.

Warto wspomnieć, że nasz kolagen zbudowany jest m. in. z czterech aminokwasów: glicyny, hydroxyglicyny, hydroxyproliny i proliny, a wykorzystywana w zabiegu – prolina stanowiąca przeszło 20% całkowitej ilości kolagenu, utrwala i podtrzymuje swoistą siatkę kolagenową, wpływając na zachowanie ładnego owalu twarzy.