Pasja i profesjonalizm

Dlaczego warto wybrać Strefę Piękna?

To wyjątkowe miejsce na mapie Jeleniej Góry stworzone z myślą o Klientach oczekujących usług z zakresu kosmetologii i makijażu permanentnego na najwyższym poziomie. Profesjonalny i certyfikowany sprzęt oraz produkty sprawdzonych marek gwarantują bezpieczeństwo i najwyższą jakość oferowanych usług.
O mnie

Profesjonalizm i perfekcja

Marta Kozłowiecka
Marta Kozłowiecka
Linergistka
Oferta specjalna

Podaruj bliskim wyjątkowy prezent

Bony upominkowe na dowolną kwotę
przeczytaj opinie

Klienci o nas

Martę Kozłowiecką - założycielkę STREFY PIĘKNA znam od kilku lat. Wspaniała, ciepła i życzliwa osoba, ale przede wszystkim niesamowita profesjonalistka. Obserwowałam i korzystałam z jej usług latami, widziałam też jak się rozwija i wciąż wprowadza na rynek nowe umiejętności. Dziś jest to jeden z najlepszych specjalistów kosmetologi i makijażu permanentnego nie tylko na Dolnym Śląsku, ale i w całej Polsce. Jestem dumna, że mogę korzystać z jej usług na absolutnie najwyższym poziomie - polecam Martę każdemu.

Jeśli chcesz być potraktowana z szacunkiem, szczerością i z niesamowitym talentem wydobywania piękna- Strefa Piękna i Marta Kozłowiecka są jedynym słusznym wyborem. Polecam !

Wizyta w gabinecie Pani Marty to nie tylko przyjemność doświadczania wykonywanych przez nią zabiegów ale również przyjemność obcowania z ta przemiłą osobą. Uwielbiam zabiegi w tym gabinecie, nie dość że moja skóra czuje się cudnie to ja jestem jeszcze zrelaksowana.

Jest jeszcze jeden dla mnie niezmiernie ważny element w tym gabinecie - wysoka etyka zawodowa - nigdy nie byłam "naciągana" na drogie zabiegi, a wręcz przeciwnie kiedy w opinii Pani Marty nie były dla mnie odpowiednie odradzała. W pełni odpowiedzialnie polecam ten gabinet, ja za każdym razem wracam tam z przyjemnością i poczuciem bezpieczeństwa .

Pani Marta Kozłowiecka to osoba z dużym doświadczeniem, wiedzą i wielką pasją. Kilkakrotnie korzystałam z jej usług i najbardziej doceniam precyzję z jaką pracuje i odpowiedzialność za zdrowie klientek. Usługi, które oferuje zawsze są na najwyższym poziomie. Strefa Piękna to luksusowe miejsce, które dzięki osobowości Pani Marty zyskuje duszę. Czas zabiegu to miło spędzone chwile, a wisienką na torcie jest zachwycający efekt! Każdemu polecam Strefę Piękna Pani Marty Kozłowieckiej.