MEZOTERAPIA IGŁOWA CIAŁA

Mezoterapia ciała ujędrnia i napina skórę. Świetnie się sprawdza w leczeniu każdego rodzaju cellulitu, zarówno wodnego, tłuszczowego i nawet trudnego do wyleczenia włóknistego. Modeluje sylwetkę, ujędrniają wiotką skórę i wyszczuplają ciało, w tych partiach, w których trudno go zrzucić np. kolana, boczki, czy brzuch piwny.

 

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Dla osób z:

wiotką skórą

rozstępami

cellulitem (wodnym, włóknistym, tłuszczowym)

miejscowymi złogami tłuszczu np. boczki, pelikany, kolana, brzuch, pośladki

 

Jak wygląda zabieg?

W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta kosmetolog dobiera indywidualny koktajl i podaje podskórnie klientowi na wybrany obszar. Po każdym zabiegu kosmetolog wykonuje masaż, aby równomiernie rozprowadzić podany preparat. Mogą pojawić się drobne wybroczyny i siniaczki, które ustępują do tygodnia.

 

Jakie są efekty zabiegu mezoterapii ciała?

Specjalnie zbilansowane koktajle do mezoterapii igłowej leczą nawet najbardziej zaawansowany cellulit. W ich skład wchodzi kwas hialuronowy, kofeina, i mikroelementy. Są to trzy kluczowe składniki redukujące podskórne złogi tłuszczowe i skórkę pomarańczową, a także korygujące sylwetkę. Niezwykle istotny jest fakt, że mezoterapia w widocznym stopniu wygładza skórę i rozbija nawet mocno grudkowy cellulit oraz wysmukla ciało. Kofeina zawarta w koktajlu podawana podskórnie pobudza krążenie i spalanie tłuszczu zamieniając go w źródło energii.

Koktajle to także połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, witaminy B5, oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE. Dzięki doskonale dobranym składnikom zabieg obkurcza poluzowane włókna kolagenowe wywołując efekt natychmiastowego liftingu, a skóra staje się idealnie napięta i wzmocniona. Skóra poddana kuracji jest gładsza, wzmocniona wręcz podniesiona. Mezoterapia doskonale sprawdza się wszędzie tam gdzie występują zwiotczenia skóry, zastosowana na biust uniesie go, sprawi, że nabierz on idealnego kształtu, a rozstępy, przebarwienia i plamy pigmentacyjne staną się mniej widoczne, skóra biustu będzie idealnie napięta, nawilżona, odżywiona i odświeżona.