HAFILLER | Mezoterapia igłowa

HAFILLER® Aqua jest nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Ma działanie głęboko nawilżające. Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Intensywnie wpływa na poprawę gęstości skóry zwiększając jej sprężystość, gładkość i napięcie, powodując spłycenie zmarszczek.

Poprawa kondycji skóry jest widoczna już po pierwszym zabiegu, niemniej dla uzyskania widocznych i trwałych efektów estetycznych niezbędne jest zastosowanie serii ok 4 zabiegów co powoli na utrzymanie efektów na okres około 6 miesięcy. Zalecane są zabiegi przypominające 1 zabieg w miesiącu które pomagają wydłużyć ten czas.

 

DLACZEGO PRACUJEMY NA PREPARATACH HAFILLER® ?

*HAFILLER® Aqua jest preparatem biozgodnym – nie wywołuje reakcji alergicznych. Dlatego jest numerem jeden w medycynie estetycznej.

*HAFILLER® Aqua nie jest pochodzenia zwierzęcego, powstaje w laboratorium w wyniku procesu w którym wykorzystywane są bakterie.

*HAFILLER® Aqua może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry; wypełniając strukturę skóry, nadaje jej jędrność oraz przywraca młody wygląd.

*Dzięki zastosowaniu HAFILLER®Aqua uzyskuje się efekt głębokiego nawilżenia, napięcia, zwiększenia gęstości skóry, ujędrnienia, wyraźnego spłycenia zmarszczek.

*Jest pakowany w pojedynczych, ampułkostrzykawkach dzięki temu mamy pewność, że produkt jest sterylny i bezpieczny.

*HAFILLER® Aqua ma zastosowanie w przygotowaniu skóry do innych zabiegów medycyny estetycznej oraz bezpośrednio po nich, wzmacniając, utrzymując i wydłużając ich rezultat.