DERMACEUTIC

Laboratorium Dermaceutic jest partnerem ponad 30 000 dermatologów estetycznych w 55 krajach na całym świecie.

Jest jedną z pierwszych firm estetycznych, która opracowała zastosowanie takich składników jak kwas hialuronowy, witamina C, retinol czy kwas glikolowy.

Dermaceutic jest liderem rynku estetycznego w dziedzinie innowacji oraz łączeniu składników czynnych stosowanych w dermatologii estetycznej.

Poprzez progresywne dostosowywanie odpowiednich substancji peelingujących do konkretnych problemów skórnych pacjentów oraz produktów do codziennej pielęgnacji jesteśmy w stanie uzyskać optymalne efekty przy zachowaniu bezpieczeństwa terapii.

Skuteczność programów peelingowych oraz kosmeceutyków została potwierdzona w szerokich badaniach klinicznych oraz zastosowaniach praktycznych przez specjalistów na całym świecie.

 

EFEKTY TERAPII

 

Cosmo Peel powoduje redukcję oznak starzenia się skóry, poprawia strukturę skóry oraz jej napięcie i elastyczność. Peeling na bazie TCA redukuje także objawy trądziku oraz przebarwienia.

 

Cosmo Peel Forte ma za zadanie zredukować oporne przebarwienia a także poprawić napięcie i elastyczności skóry. Dzięki zawartości fenolu o stężeniu 10% Twoje odczucia bólowe zostaną zmniejszone. Zastosowanie Cosmo Peel Forte poprawa biodostępność składników czynnych – dzięki dodatkowi kwasu glikolowego o stężeniu 10%.

 

Udowodnione działanie

92% pacjentów wykazało znaczną poprawę rozjaśnienia skóry po 2 zabiegach (efekty kliniczne).

66% pacjentów wykazało rozjaśnienie skóry po 2 zabiegach (dane kliniczne).

83% pacjentów potwierdziło, że ich skóra jest bardziej promienna a jej koloryt jest ujednolicony po 3 zabiegach (efekty kliniczne )

100% pacjentów wykazało znaczną poprawę w głębokości drobnych zmarszczek po 1 zabiegu (efekty kliniczne).